Co można zrobić gdy ktoś klika w moje reklamy Google ADS ?

Ochrona przed fałszywimi kliknięciami.

Co można zrobić gdy ktoś klika w moje reklamy Google ADS ?

Proceder kradzieży pieniędzy poprzez uporczywe klikanie w reklamy Google ADS jest znany od prawie początku istnienia usługi Google ADS (dawniej adWords). Bardzo często zdarza się że nieuczciwa konkurencja lub urażony kontrahent, postanawia uszczuplić nasz budżet reklamowy poprzez uporczywe klikanie w ogłoszenia reklamowe zamieszczone w wyszukiwarce. Każde kliknięcie w reklamy widoczne przy liście wyszukiwania zwracanej internaucie po wpisaniu frazy kluczowej w formularzu Google, najzwyczajniej kosztuje. Reklamodawca ustawia budżet reklamowy oraz budżet dzienny dla każdej z kampanii. Jest to zabezpieczenie które ma chronić portfel reklamodawcy przed nadmiernym obciążeniem konta. Wykorzystuje to głównie nieuczciwa konkurencja, która zamawia usługę lub samoczynnie wykonuje czynność wyszukiwania konkretnej frazy w wyszukiwarce Google a następnie klika w konkretną reklamę co powoduje koszt dla reklamodawcy.

Takie działania wykonywane kilka razy dziennie, a następnie powtarzane przez kolejne dni, uszczupla budżet reklamowy budując zbędne koszty oraz zaniża możliwość dotarcia do potencjalnych kontrahentów. Gdy takie działanie jest nagminne, może doprowadzić do przekroczenia budżetu dziennego dla danej kampanii a tym samym nasze reklamy znikną z wyszukiwarki. Przez takie działanie mniej zarabiamy, a reklamy nieuczciwej konkurencji będą dalej zbierać klientów.Co można zrobić gdy ktoś klika w moje reklamy Google ADS ?

W internecie można znaleźć ogłoszenia osób które szukają ludzi do wykonywania czynności związanych z klikaniem w konkretne reklamy konkurencji, jak i ogłoszenia osób chętnych świadczyć takie usługi. Problem stał się dla wielu reklamodawców tak duży że zlecono firmie Ads-Center.NET Sp Zoo, stworzenie narzędzia do monitorowania wszystkich wejść z reklam Google ADS w celu wykrywania fałszywych kliknięć z konkretnych adresów IP, co umożliwia następnie wyłączenie reklam dla urządzeń korzystających z tych konkretnych adresów IP w panelu Google ADS.

Działanie takie jest skuteczne gdyż utrudnia nieuczciwej konkurencji odnajdywanie naszych reklam i dalsze klikanie w celu uszczuplania budżetu reklamowego. Tym samym nasze pieniądze, na nowo realnie pracują w celu dotarcia z reklamą Google ADS do potencjalnych kontrahentów.

Zacznij monitorować ruch pochodzący z Google ADS aby sprawdzić czy pieniądze z budżetu reklamowego są bezpieczne. Wychwytuj adresy IP urządzeń z których dochodzi do kradzieży budżetu i blokuj wyświetlanie im reklam. W skrajnych przypadkach można użyć danych z Watch Dogs IP do poinformowania policji o popełnieniu przestępstwa.

Teraz już możesz zapanować nad nieuczciwą konkurencją i skutecznie blokować próby klikania w reklamy Google ADS w celu wyklikania budżetu reklamowego. Wykorzystaj naszą technologię do ochrony pieniędzy służących do zdobywania klientów. Nasza technologia wykrywania fałszywych kliknięć pokazuje które urządzenie z jakiego adresu IP wielokrotnie klikało w reklamy. Dlatego przy pomocy naszego narzędzia zmniejszysz ilość bezużytecznie wydanych pieniędzy na fałszywe kliknięcia w reklamy Google ADS.

Po przeprowadzeniu analizy danych pochodzących z monitorowanych sklepów WWW i stron firmowych, możemy wyciągnąć następujące wnioski. Atakowane reklamy Google ADS przez konkurencję potrafią zjeść od 50 do 75 % budżetu reklamowego oraz zmniejszyć naszą widoczność w polu reklamowym wyszukiwarki o 90 %. W wielu przypadkach to ogromne koszty oraz jeszcze większe straty na zamówieniach które przejmuje konkurencja.Sprawdź całkowicie za darmo i bez zobowiązań czy Twoje reklamy Google ADS są bezpieczne. Prosta integracja przy pomocy jednej linijki kodu wstawianej w sekcję HEAD strony lub sklepu internetowego. Aż 14 dni testów całkowicie za darmo. Po tym czasie konto jest dezaktywowane do momentu wniesienia opłaty przez kontrahenta. W przypadku braku wpłaty, konto jest usuwane i kończymy współpracę. Niczym nie ryzykujesz. A możesz dużo zaoszczędzić.