Program partnerski

Zarabiaj promując nasze usługi

Zarabiaj razem z nami.
Tak możesz zarabiać pieniądze, wystarczy że weźmiesz udział w naszym programie partnerskim. Oferujemy pieniądze w zamian za polecanie naszej usługi. Program partnerski to schemat działania części firm. My chcemy podzielić się zyskami w zamian za pomoc w docieraniu do klientów. Ty polecasz naszą usługę: monitoring adresów IP dla firm korzystających z reklamy Google ADS.

Dostaniesz 50 zł brutto od każdego poleconego kontrahenta który zapłaci fakturę za usługę.

Zarejestruj się jako użytkownik, program partnerski jest całkowicie darmowy.Zostań naszym ambasadorem
Podejmując współpracę z WatchDogsIP.com masz pewność że polecasz bardzo wysokiej jakości usługę. Usługa to monitoring adresów IP. Naszym głównym zadaniem jest monitorowanie i przedstawianie zdobytych danych. Dlatego współpraca z nami to bezpieczny zarobek i duże pole do działania. Klienci na naszą usługę są na wyciągnięcie ręki, wystarczy otworzyć wyszukiwarkę Google na komputerze i wybrać dowolną frazę. Na ekranie oprócz naturalnych wyników wyszukiwania otrzymamy linki do stron reklamodawców, potencjalnych chętnych na usługę monitoringu adresów IP.

Przystępując do współpracy otrzymasz dostęp do indywidualnego Landing Page, dzięki któremu możesz zbudować lejek sprzedażowy. I praktycznie półautomatycznie polecać nasz produkt. Wystarczy umieszczać w internecie link polecający (ReffLink wraz z opisem usługi), prowadzący do landing page. Każda osoba która trafi na Twój indywidualny landing page i skorzysta z formularza rejestracyjnego zostanie policzona jako Twój polecony.