O serwisie Watch Dogs IP Google ADS

Z uwagi na nasilające się zjawisko klikania konkurencji w reklamy innych firm w celu ograniczenia ich możliwości marketingowych poprzez przepalanie budżetu w kampaniach Google ADS, postanowiliśmy stworzyć narzędzie dzięki któremu można monitorować każde IP, które skorzysta z reklamy Google ADS w celu wejścia na reklamowaną stronę.

Nasze narzędzie zapisze w bazie danych każde wejście z reklam wraz z IP, datą, godziną, minutą i sekundą, co bezpośrednio umożliwi w przypadku takiej potrzeby skorzystać z tych danych przez policję w celu wykrycia sprawcy.

Rozpoznane IP które wielokrotnie klika w nasze reklamy można zablokować w panelu Google ADS. Po wpisaniu konkretnego IP w panel Google ADS, zablokujesz wyświetlanie reklam temu adresowi internetowemu. Od tej pory, użytkownik wskazanego IP nie będzie widział Twoich reklam, co bezpośrednio zablokuje możliwość dalszego przepalania budżetu.

Oczywiście osoba która dopuszcza się procederu przepalania budżetu może próbować zmienić adres IP w celu kontynuowania procederu. W takim przypadku, nasze oprogramowanie jeśli dalej będzie monitorować wskazaną stronę, kolejny raz wskaże IP które należy zablokować.

Korzystając z naszego narzędzie skutecznie utrudnisz życie cwaniakom od klikania w cudze reklamy. Zaoszczędzisz pieniądze na fałszywych kliknięciach. Za zaoszczędzone środki zwiększysz budżet reklamowy docierając do większej ilości potencjalnych klientów.

Instalując nasz baner na swojej stronie dodatkowo odstraszysz potencjalnych sprawców klikania w Twoje reklamy. Gdy będą wiedzieć że ich IP jest monitorowane i może posłużyć organom ścigania do odnalezienia konkretnych użytkowników internetu, zjawisko fałszywych kliknięć zmaleje do zera.

Zarejestruj swoje konto użytkownika i w prosty sposób przystąp do monitorowania IP z Google ADS. Wystarczy wkleić krótki kod wywołujący nasz skrypt do monitorowania. Jesteś wstanie samodzielnie dodać nasz kod śledzenia do strony w czasie 3 minut od zarejestrowania konta użytkownika w naszym serwisie.