Szukamy inwestorów

Start-up poszukuje finansowania na marketing

Zostań naszym wspólnikiem

Monitoring adresów IP dla usługi Google ADS

Nasz projekt monitoringu adresów IP dla usługi Google ADS jest typowym Start-up z dziedziny IT Security. Działamy w obszarze zabezpieczenia budżetu reklamowego naszych kontrahentów przed Fraud-ami czyli oszustwami internetowymi polegającymi na klikaniu w cudze reklamy w wyszukiwarce Google w kontekście przepalenia cudzego budżetu reklamowego. To działanie ma dwa cele. Po pierwsze poszkodowany traci znaczne środki pieniężne na nieskuteczne działania reklamowe. Po drugie w efekcie sztucznego klikania w reklamy, budżet na dany dzień się kończy a to powoduje że reklama znika z wyszukiwarki. Efektem ubocznym acz zamierzonym jest przejęcie przez reklamodawców pozostałych reklam wszystkich klientów szukających danego dnia tej konkretnej usługi.

WatchDogsIP.com ma za zadanie monitorować cały ruch pochodzący z Google ADS oraz Shopping ADS w celu zbierania danych. Jednocześnie algorytm, który doprowadziliśmy do takiego stanu iż wskazuje potencjalnie podejrzane zachowania internautów aby w czytelny sposób oznaczyć takowe dla operatora który podejmie decyzję czy dany adres IP wykluczyć z kampanii reklamowych.

W skrajnych przypadkach gdy uszczerbek w finansach przekracza 451 złotych, dane zebrane przez WatchDogsIP.com są wystarczające do złożenia doniesienia o popełnieniu przestępstwa na szkodę firmy.

Poszukujemy inwestorów

Obecnie Watch Dogs IP, działa jako projekt należący do Ads-Center.NET Sp z oo. Jednak mając na uwadze rozwój naszego projektu, w przypadku znalezienia inwestorów, założymy spółkę zoo celową. W ten sposób inwestycja będzie odpowiednio chroniona częścią majątku spółki oraz umożliwi odbieranie dywidendy z zysków.

Inwestor jest nam potrzebny aby dokapitalizować projekt w celu wynajęcia lub zatrudnienia odpowiednich osób które mają za zadanie dotarcie do końcowych klientów i w konsekwencji sprzedaż produktu jakim jest monitoring adresów IP dla usługi Google ADS.

Produkt już istnieje i został gruntownie przetestowany. Osiem wersji pisanych całkowicie od zera było zmotywowane optymalnie szybkim zbieraniem danych oraz nauczeniem algorytmu pozbywania się zbędnych danych wraz z oznaczaniem wszystkiego co podejrzane. Rok pracy dla dwóch osób, pięć sklepów monitorowanych, ponad 80 tysięcy kliknięć w reklamy w bazie danych monitoringu.

Usługa monitoringu adresów IP dla usługi Google ADS to narzędzie, które może przydać się każdej firmie, która reklamuje się w wyszukiwarce Google. Za pomocą tego narzędzia można nadzorować jakość ruchu generowanego przy pomocy reklam Google ADS. Reklamować ruch wprost u konsultantów Google ADS. A nawet złożyć powiadomienie o popełnieniu przestępstwa gdy strata środków finansowych jest znaczna.

Jeśli chcesz zainwestować w Watch Dogs IP, zapraszam do kontaktu.
E-mail watchdogsip.com@gmail.com