Jak rozpoznać że ktoś klika w reklamy Google ADS aby zabrać budżet

Reklama Google ADS, to płatny marketing w wyszukiwarce Google. Ta metoda reklamy jest narażona na działania konkurencji oraz niezadowolonych klientów. Po przez klikanie w cudze reklamy bez chęci zakupu towaru lub usługi, można skutecznie ograniczyć działania marketingowe danej firmy. Jest to oczywiście niezgodne z kodeksem karnym i klasyfikowane jako oszustwo komputerowe zagrożone karą od 3 miesięcy aż do 5 lat.

Co to jest adres IP

 

WatchDogsIP.com to narzędzie które służy do określania adresów IP, które można następnie wykluczyć z panelu reklam Google ADS w celu uniknięcia fałszywego klikania w reklamy. Działamy głównie na podstawie adresów IP. Dlatego z chęcią wyjaśnimy co to tak naprawdę jest.

Serwer dostarcza Tani-Host

 

Narzędzie tej klasy co WatchDogsIP.com potrzebuje ogromnej mocy obliczeniowej do zbierania danych oraz dalszej obróbki bazy danych. Odpowiednich serwerów dostarcza marka Tani-Host.com

Monitoring adresów IP dla usługi Google ADS

 

Usługa monitorowania adresów IP używanych do przejścia z reklamy Google ADS na stronę promowaną, ma zapewnić dostęp do adresów IP, które można następnie użyć w celu wykluczenia danego adresu w panelu Google ADS.

Pierwszy wpis na nowym blogu

Ikona pióro

Oto powstanie serwisu WatchDogsIP.com na własnej domenie. Oto moment w którym mała usługa dodatkowa staje się samodzielnie żyjącym narzędziem z własną marką. Zapraszam do pierwszego wpisu na naszym blogu.